środa, 9 kwietnia 2008

Panowie od śrubek rządzą. Departament cudów zagłusza. Cudu gospodarczego nie będzie.

(PW)

Rząd nie ma pomysłów na gospodarkę, na reformy, więc mówimy o tym, co nam podrzucą media. Mówimy i piszemy o aferach III RP, chociaż innym głosem.

Sprawa niewyjaśnionej, kolejnej śmierci porywaczy i morderców Olewnika, raport z likwidacji WSI, śledztwo w sprawie samobójczej śmierci Barbary Blidy, zamiast o mafii węglowej. Podobno układ to wymysł chorych umysłów.

Warto zobaczyc kronike kryminalna i działania obecnych szefów dłuzb, jak i prokuratury, aby samemu sie przekonać, jakie to oszołomstwo.

Dzisiaj prawdziwy wysyp tych spraw. Ciekawe, czy to departament cudów Tuska zaciemnia sprawy, o których sie nie mówi?

Rejetrujemy wydarzenia i informacje .

"Kat ziemi rzeszowskiej" nadal bez wyroku



Od 1999 roku polski wymiar sprawiedliwości nie potrafi zakończyć wyrokiem skazującym sprawy Stanisława Supruniuka, określanego mianem kata ziemi rzeszowskiej, szefa UB w Nisku, Krośnie i Gdyni, odpowiedzialnego za tortury i prześladowanie dziesiątków żołnierzy podziemia niepodległościowego, alarmuje "Nasz Dziennik". »

"Rzeczpospolita": Kolejne kłopoty Małkowskiego

Warszawa (PAP) - Już w przyszłym tygodniu prezydent Olsztyna może usłyszeć następne zarzuty, dowiedziała się "Rzeczpospolita". Chodzi o tzw. wątki gospodarcze, wyjaśniane przez Prokuraturę Okręgową w Łomży. Tamtejsi śledczy sprawdzają m.in. przetarg na...

Mularczyk chce usunięcia eksperta z komisji ds. nacisków



Sejmowa komisja śledcza ds. nacisków władz na śledztwa dotyczące polityków zdecydowała, że wniosek Arkadiusza Mularczyka (PiS) o usunięcie byłego oficera służb specjalnych PRL i RP Jerzego Stachowicza z funkcji eksperta komisji będzie głosowany na następnym posiedzeniu. »

Wpadka byłego szefa MSWiA

Kalisz dał medal policjantowi ze sprawy Olewnika

Ryszard Kalisz cztery lata temu dał medal policjantowi ze sprawy Olewnika
Pali się grunt pod nogami Ryszarda Kalisza. Jak podaje RMF, polityk SLD cztery lata temu, gdy był szefem MSWiA, przyznał medal naczelnikowi wydziału kryminalnego z Radomia, nadzorującemu nieudolne śledztwo w sprawie porwania Krzysztofa Olewnika. Dlaczego? "Nie pamiętam" - odpowiada Kalisz.więcej »


Rodzina Olewnika: Ćwiąkalski obiecał nam pomoc

Rodzina Olewnika: Ćwiąkalski obiecał nam pomoc



Bliscy Krzysztofa Olewnika poinformowali po spotkaniu z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ćwiąkalskim, że usłyszeli od niego obietnicę daleko idącej współpracy i zapewnienie o osobistym zaangażowaniu w wyjaśnienie sprawy porwania i zabójstwa. »

Minister sprawiedliwości o sprawie Olewnika

Ćwiąkalski: Brzydzą mnie niektórzy politycy

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski apeluje do polityków, by "nie epatowali słuchaczy i telewidzów" swoją osobą, wypowiadając się o sprawie porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika. "Z obrzydzeniem patrzę, jak niektórzy politycy próbują zbijać na tym kapitał polityczny" - wyznał w radiowej Jedynce.więcej »

Proces ws. porwania Olewnika będzie miał ciąg dalszy?



Strony procesu w sprawie porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika złożyły w płockim sądzie okręgowym wnioski o sporządzenie pisemnego uzasadnienia wyroku i doręczenie go wraz z odpisem wyroku - poinformowała rzecznik sądu sędzia Joanna Kasicka. »

Proces ws. kontrolowanej łapówki jednak w Białymstoku



Proces w sprawie prowokacji, w ramach której wręczono tzw. łapówkę kontrolowaną białostockiemu kardiochirurgowi Tomaszowi H., toczyć się będzie przed Sądem Rejonowym w Białymstoku. »

Klich: Tajny aneks raportu o WSI wywoła skandal


Szef MON Bogdan Klich nie ma wątpliwości:

"Tajny aneks Macierewicza wywoła skandal"

Lech Wałęsa i trzej byli ministrowie obrony powinni stanąć przed Trybunałem Stanu - takim wnioskiem kończy się, według DZIENNIKA, aneks do do raportu z likwidacji WSI. "To wywoła polityczny skandal" - komentuje w Radiu ZET szef MON Bogdan Klich. Ale sam autor raprotu twierdzi, że to wszystko wymysły. "To są popłuczyny i nieprawda" - mówi Antoni Macierewicz.więcej »


Graś: aneks do raportu WSi nie powinien być ujawniony



Zdaniem byłego szefa sejmowej speckomisji Pawła Grasia (PO), aneks do raportu z weryfikacji WSI nie powinien zostać ujawniony. W jego opinii, jeżeli opisuje on przestępstwa, to osoby, które go sporządzały, powinny zgłosić je do prokuratury. »

Raport WSI: prezydent ma problem



Prezydent Lech Kaczyński ma poważny problem, co zrobić z aneksem do raportu z weryfikacji WSI - mówi były minister obrony Jerzy Szmajdziński (LiD), komentując doniesienia mediów w sprawie aneksu. »

Macierewicz: artykuł "Dziennika" to bubel bez podstaw



Były szef Komisji Weryfikacyjnej WSI Antoni Macierewicz ocenił, że artykuł w środowym "Dzienniku" na temat aneksu do raportu o WSI, to "absolutne popłuczyny" i "nieprawda". - Na pewno nie było żadnego przecieku z aneksu, który znalazłby się w artykule w "Dzienniku" - podkreślił. »

WERYFIKACJA ŻOŁNIERZY WSI MA PRZYSPIESZYĆ

Olszewski wpuszcza kontrwywiad

Klich: kancelaria tajna komisji weryfikacyjnej już dostępna dla SKW

Warszawa (PAP) - Przewodniczący komisji weryfikacyjnej Wojskowych Służb Informacyjnych Jan Olszewski zgodził się na wpuszczenie funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu Wojskowego do kancelarii tajnej komisji - poinformował minister obrony narodowej Bogdan...

Widacki, Filar i Lis zakładają własne koło w Sejmie


Demokraci zakładają własne koło

Trzech posłów opuszcza lewicę

Koniec domysłów, co dalej z posłami LiD po tym, jak szef SLD postanowił skończyć współpracę z Partią Demokratyczną. Mówiło się, że mogą na przykład wzmocnić Platformę Obywatelską. Ale tak się nie stanie. Bogdan Lis, Marian Filar i Jan Widacki tworzą własne koło - dowiedział się dziennik.pl. I chcą przyciągnąć do niego innych posłów.więcej »

Problemy gospodarki, słuzby zdrowia, edukacji. O czym sie nie dyskutuje, bo nie ma zgody koalicji rządzącej.

Rozpoczęły się trzydniowe obrady Sejmu



Rozpoczęło się trzydniowe posiedzenie Sejmu. Porządek obrad przewiduje rozpatrzenie projektów zmian w ustawach o podatku dochodowym od towarów i usług, o podatku od osób prawnych oraz o podatku PiT. »

"Platforma Obywatelska boi się swoich obywateli"



Posłowie PiS i LiD skrytykowali na środowych konferencjach prasowych w Sejmie Platformę Obywatelską za to, że na posiedzeniu komisji zdrowia nie zgodziła się na wysłuchanie publiczne w sprawie projektów ustaw zdrowotnych. »

Wstrzymane prace nad ubezpieczeniami dodatkowymi



Sejmowa komisja zdrowia nie będzie na razie zajmować się projektem ustawy o dodatkowych dobrowolnych ubezpieczeniach zdrowotnych. Przewodniczący komisji Bolesław Piecha (PiS) poinformował, że marszałek Sejmu zasugerował wstrzymanie prac nad projektem z powodu "wad prawnych". »

Minister zdrowia zajmie się szpitalem w Radomiu



Wojewoda mazowiecki Jacek Kozłowski odstąpił od możliwości uchylenia własnej decyzji o wykreśleniu dwóch oddziałów z rejestru i skierował sprawę do rozpoznania przez Ministerstwo Zdrowia. »

PiS: cudu gospodarczego nie będzie

Warszawa (PAP) - Posłowie PiS skrytykowali w środę politykę gospodarczą rządu Donalda Tuska. Cudu gospodarczego nie będzie - ocenił na konferencji prasowej w Sejmie poseł Maks Kraczkowski. Według niego w dziedzinie gospodarki rządowi brakuje "konkretny...

PiS: cudu nie będzie, pomysły leżą w "zamrażarce marszałka"



Posłowie PiS skrytykowali gospodarczą rządu Donalda Tuska. Cudu gospodarczego nie będzie - ocenił na konferencji prasowej w Sejmie poseł Maks Kraczkowski. »

Olejniczak: sytuacja w oświacie jest bardzo poważna

Warszawa (PAP) - Sytuacja w polskiej oświacie jest bardzo poważna, głównie z powodu nierealizowania przez rząd złożonych obietnic - uważa szef klubu parlamentarnego LiD Wojciech Olejniczak. Właśnie trudną sytuacją Olejniczak uzasadnił wniosek LiD o prz...

Polski moloch kolejowy będzie sprywatyzowany?



W czwartek w Sejmie odbędzie się debata nad projektem ustawy dotyczącym komercjalizacji i prywatyzacji PKP - poinformował posłów marszałek Bronisław Komorowski. Dodał, że został wycofany sprzeciw wobec rozpatrywania tego projektu na obecnym posiedzeniu. »

Szef PO o nowej kotwicy i podatku liniowym



Ministerstwo Finansów pracuje nad projekcją budżetu zadaniowego w perspektywie czteroletniej z kotwicą w postaci 2-4-proc. wzrostu wydatków w ujęciu rocznym - zamiast stosowanej przez poprzedni rząd kotwicy w postaci 30-miliardowego deficytu budżetu centralnego, poinformował szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej (PO) Zbigniew Chlebowski. »

W Europie spadki, Fed ostrzega o przedłużonym spowolnieniu w USA



Spadają indeksy na giełdach w zachodniej Europie po ostrzeżeniach niektórych przedstawicieli Fed, że w USA jest możliwe dłuższe spowolnienie w gospodarce, a zaufanie brytyjskich konsumentów spadło do poziomu najniższego od niemal 4 lat - podają maklerzy. »


Odwołanie Sowińskiej na następnym posiedzeniu Sejmu



Marszałek Bronisław Komorowski (PO) zakłada, że wnioski klubów PO i LiD o odwołanie rzecznik praw dziecka Ewy Sowińskiej będą głosowane na następnym posiedzeniu Sejmu. »

Tusk: ustawa o in vitro szybciej, niż ktokolwiek się spodziewa



Premier Donald Tusk chce, aby efektem pracy zespołu ds. bioetyki, który został powołany przy Kancelarii Premiera, było "szybsze niż ktokolwiek się spodziewał ustawodawstwo, dotyczące metody in vitro". »

Rząd jeszcze w tym roku chce się zająć in vitro



Jeszcze w tym roku powstanie projekt ustawy regulującej wszystkie kwestie związane z zapłodnieniem in vitro. Ustawa ma normować m.in. kwestię ewentualnego współfinansowania przez państwo tej metody zapłodnienia, twierdzi "Rzeczpospolita". »

PGNiG rozważa zakup akcji spółek chemicznych i energetycznych



Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) rozważa zakup 10-20-proc. pakietów akcji spółek z sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej (WSCh) i jednej z prywatyzowanych grup energetycznych, poinformował prezes PGNiG Michał Szubski. "Puls Biznesu" podkreśla, że w ten sposób PGNiG chciałoby zabezpieczyć się przed ewentualnym odejściem swoich największych klientów do konkurencji. »

200 pomorskich miejscowości wciąż bez prądu


Zachodniopomorskie walczy z awarią

200 miejscowości wciąż bez prądu

"Nie wszystko idzie zgodnie z planem" - wojewoda zachodniopomorski przyznaje, że w województwie wciąż około 200 miejscowości nie ma prądu. Problemy z elektrycznością są także w kilku dzielnicach Szczecina. Miejski Zakład Komunikacji wycenił straty po wczorajszej awarii na 60 tysięcy złotych, polickie zakłady chemiczne - na 10 milionów.więcej »

Stocznia Szczecińska: straty mogą wynieść ponad 2 mln zł

Szczecin (PAP) - Na ponad 2 mln zł szacuje swoje straty spowodowane awarią energetyczną Stocznia Szczecińska Nowa (SSN). We wtorek obfite opady śniegu i deszczu spowodowały wyłączenie się czterech linii najwyższych i wysokich napięć, zasilających lewob...

Straty Polic z powodu awarii mogą wynieść nawet 10 mln zł



Nawet 10 mln zł mogą wynieść straty, które wskutek awarii energetycznej poniosły Zakłady Chemiczne Police, zamykając linie produkcyjne - poinformował rzecznik prasowy spółki Rafał Kuźmiczonek. »

Sytuacja ze Szczecina może się powtórzyć niemal wszędzie



To, co się wydarzyło w Szczecinie, może dotknąć każdej aglomeracji w kraju - czytamy w "Rzeczpospolitej". PSE Operator twierdzi, że odcięcie od energii nastąpiło "w wyniku katastrofalnych warunków atmosferycznych". Eksperci uważają, że jednym z głównych problemów jest stan sieci. »

Stasiak: powstanie raport nt. bezpieczeństwa infrastruktury energetycznej

Warszawa (PAP) - Prezydent Lech Kaczyński polecił Biuru Bezpieczeństwa Narodowego przygotowanie zbiorczego raportu na temat bezpieczeństwa infrastruktury energetycznej w Polsce - poinformował w środę w "Kontrwywiadzie" RMF FM szef BBN Władysław Stasiak...

Euro 2012: najsłabszym ogniwem są rządowe budowy



Szanse na zbudowanie do Euro 2012 drugiej linii stołecznego metra są już niewielkie, a przebudowy Dworca Wschodniego i Zachodniego - żadne. Centralny? Zostanie umyty, żeby nie śmierdział, kwituje "Życie Warszawy". »

Ekonomiści łapią się za głowę

Inflacja w Polsce przekroczy 8 procent

Ceny szaleją, ale rządzący przekonywali, że tylko nielicznych towarów, więc - jak dowodzili - nie powinno to mieć aż tak dużego przełożenia na średni poziom inflacji. Tymczasem mamy taką drożyznę, że inflacja zamiast 3 procent, może przekroczyć w przyszłym roku 8 procent - wieszczą eksperci z Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju.więcej »

Mech: stajemy się siłą roboczą do wynajęcia



Na świecie toczy się wielka polityka, ale my w tym nie będziemy uczestniczyć, twierdzi na łamach "Naszego Dziennika" prof. Cezary Mech, wiceminister finansów w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i autor programu gospodarczego PiS w 2005 roku. »

Kurs złotego mocny, ale stabilny



Analitycy spodziewają się, że kurs złotego będzie oscylował wokół poziomu 3,45. Rynek obligacji czeka na wyniki zaplanowanego na dzisiaj przetargu. W związku z sytuacją na światowych rynkach, analitycy spodziewają się raczej wzrostu niż spadku rentowności. »

Klienci banków uciekają od złotówki

Odwrót od kredytów w złotych. Kurs na franka

Liczba wniosków o przewalutowanie wzrosła w marcu w porównaniu ze styczniem niemal trzykrotnie. Tak jest w Millennium - drugim banku pod względem sprzedaży kredytów mieszkaniowych. Odwrót od złotego coraz bardziej widoczny jest również u lidera na rynku hipotecznym -PKO BP.więcej »

Troskliwi bankierzy


Komentowany tekst

Frank lepszy od złotówki
Polacy coraz częściej zwracają się do banków, w których wzięli kredyty o ich przewalutowanie. Coraz bardziej widoczna jest ucieczka od złotego w dwóch przodujących w sektorze kredytów hipotecznych bankach – PKO BP i Millennium – pisze dodatek ekonomiczny do "Dziennika", "The Wall Street Journal Polska”.
Dwa lata temu bankowe lobby pod pozorem ochrony klientów przed ryzykiem kursowym utrudniło zaciąganie pożyczek w obcej walucie.
Od 1 lipca 2006 r. polski nadzór bankowy wprowadził tzw. rekomendację S, która sprawiła, że we frankach szwajcarskich można było pożyczać mniej niż w złotówkach. Skutek był taki, że mniej zamożne osoby musiały brać kredyt w złotówkach. Dziś okazało się, że to kredyt w złotówkach był związany z większym ryzykiem. Czy bankowców obchodzi czy ci, którzy brali kredyty w złotówkach mają pieniądze na raty wyższe nawet o kilkaset złotych? Nie,
dlatego, że od początku próba ograniczenia dostępu do kredytów w obcej walucie miał na celu nie dobro klienta, ale wyższe zyski banków.


W wypadku takich krajów jak Polska można było założyć, praktycznie ze 100-procentową pewnością, że złotówka będzie się wzmacniać w stosunku do franka szwajcarskiego. To z kolei oznacza tańszą spłatę kredytu w tej walucie.
Ostatnie podwyżki stóp procentowych w tym kraju, były nieodczuwalne dla polskich kredytobiorców, gdyż wzmocniła się złotówka.


Sprawa kredytów w złotówkach i obcej walucie, to dobry dowód na to, że "troska" o finanse klientów ze strony banków kończy się zwykle drenażem kieszeni tych pierwszych.

http://www.wprost.pl/ar/127410/Troskliwi-bankierzy/

Czekaj przeciwko podwyżkom stóp, jeżeli dynamika PKB zwolni



Jeśli okazałoby się, że inflacja będzie podwyższona, wyższa od celu, ale gospodarka zwolni to podwyżki nie wydają się już oczywiste czy nawet potrzebne - powiedział Jak Czekaj, członek Rady Polityki Pieniężnej w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". »

Niezłe podsumowanie światka medialnego w Polsce.

Mazurek: O wyższości polskich polityków nad resztą świata


Robert Mazurek, publicysta DZIENNIKA

O wyższości polskich polityków nad resztą świata

U nas polityka polega na tym, że w studiu telewizyjnym zgromadzi się Pitera, Gosiewski i Napieralski. Prowadzący zdąży powiedzieć "dzień dobry", a potem może spokojnie iść odebrać dziecko z przedszkola. Goście wszystko załatwią: powrzeszczą, pokłócą się na temat dnia, fachowo skomentują wybuch metanu w Hondurasie - pisze w DZIENNIKU Robert Mazurek.więcej »

Polityka zagraniczna.

"FAZ" o wizycie Steinmeiera: stare spory w pozytywnym świetle



Podczas dwudniowej wizyty szefa niemieckiej dyplomacji w Polsce nie rozwiązano wprawdzie wzajemnych sporów, ale Frank-Walter Steinmeier i Radosław Sikorski przedstawili wszystko w możliwie pozytywnym świetle - pisze w środę "Frakfurter Allgemeine Zeitung". »

"Samodzielna Ukraina - to jedno, a Ukraina w NATO - to drugie"



Szef Komisji Spraw Zagranicznych Dumy Państwowej, niższej izby parlamentu Rosji, Konstantin Kosaczow ostrzegł, że przyjęcie Ukrainy i Gruzji do NATO zmusi Moskwę do zrewidowania stosunków z Sojuszem. »

Ukraina wdzięczna Polsce za poparcie na szczycie NATO



O wzmocnieniu współpracy polityczno-wojskowej między Polską i Ukrainą rozmawiali w Warszawie ministrowie obrony obu państw - Bogdan Klich i Jurij Jechanurow. Politycy podsumowali także ubiegłotygodniowy szczyt NATO w Bukareszcie. »

Klich: Putin groził na szczycie NATO

Klich: Putin groził na szczycie NATO



Podczas posiedzenia Rady NATO-Rosja w Bukareszcie prezydent Rosji Władimir Putin groził rozpadem Ukrainy - powiedział minister obrony narodowej Bogdan Klich. Jego zdaniem, tego typu "groźby" nie powinny mieć miejsca w stosunkach międzynarodowych. »

Kosaczow grozi NATO


Rosjanie grożą NATO

Przyjmiecie Ukrainę? Dogadamy się z Chinami

Rosjanie głośno protestują przeciwko przyjęciu do NATO Ukrainy i Gruzji. A nawet grożą, że jeśli Sojusz nie zmieni stanowiska w tej kwestii, to "popchnie" to Kreml do "poszukiwania alternatyw w sferze bezpieczeństwa". Na przykład "wojskowo-politycznego zbliżenia z Chinami", czyli Układu Warszawskiego-bis.więcej »

...CHOCIAŻ SĄ POWAŻNE RÓŻNICE

MSZ Rosji: Dialog z Polską będzie trwał

Konsultacje potwierdziły istnienie poważnych różnic w stanowiskach obu stron. Dialog będzie kontynuowany - to komentarz rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych do wtorkowych rozmów z polską delegacją na temat amerykańskiej tarczy antyrakietowej.

"Strony kontynuowały szczegółową wymianę poglądów w kwestii rozmieszczenia w Polsce rakiet przechwytujących, należących do amerykańskiej tarczy antyrakietowej, włącznie ze środkami zaufania i przejrzystości, które przedstawiono stronie rosyjskiej jako instrument osłabienia powszechnie znanych obaw, związanych z ewentualnością pojawienia się elementu strategicznego potencjału USA w Europie" - głosi komunikat MSZ.

Nie ma zgody na rosyjskich oficerów

Podczas wtorkowych rozmów Rosjanie ponowili żądanie stałej obecności swoich oficerów w planowanych amerykańskich bazach na terenie Polski. Polska delegacja pod przewodnictwem wiceszefa MSZ Witolda Waszczykowskiego odmówiła jego spełnienia zapewniając jednocześnie, że "instalacje mogą być otwarte na wizyty i inspekcje".

Hiszpania: Zapatero nie uzyskał większości



Premier Hiszpanii Jose Luis Rodriguez Zapatero, zwycięzca marcowych wyborów, nie uzyskał w parlamencie wystarczającego poparcia jako kandydat na drugą kadencję, ale zapewne zostanie zatwierdzony podczas drugiego głosowania, przewidzianego na piątek. »

Katastrofa ekologiczna na Bałtyku?
Spółka Nordstream, inwestor budujący Gazociąg Północny, zamierza przed oddaniem rury... więcej

Bałtykowi grozi ogromna katastrofa ekologiczna



Spółka Nordstream, inwestor budujący Gazociąg Północny, zamierza przed oddaniem rury do użytku przepłukać ją bardzo żrącymi chemikaliami, które potem wyleje do Bałtyku. Grozi to katastrofą ekologiczną na olbrzymią skalę – informuje serwis wprost.pl. »

BP i ConocoPhillips planują gazociąg z Alaski



Koncerny energetyczne BP i ConocoPhillips zadeklarowały zamiar zbudowania gazociągu z Alaski do Kanady i do pozostałych stanów USA w ramach największej tego rodzaju prywatnej inwestycji w Ameryce Północnej. »

Austria: debata nad ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego



Austriacka Rada Narodowa (izba niższa parlamentu) rozpoczęła debatę nad ratyfikacją Traktatu Reformującego Unię Europejską - w dzień po zorganizowanej w Wiedniu demonstracji jego przeciwników. »

Takie rzeczy tylko w Kopenhadze

Duńczycy mają cmentarz dla gejów

Co ma zrobić rodzina duńskiego geja, który zapisze w swej ostatniej woli, że nie chce leżeć w jednej cmentarnej alejce z hetero? To proste: pochować go na cmentarzu w Kopenhadze, gdzie powstały sektory specjalnie dla gejów.więcej »

NIE CHCIELI ZAMIEŚCIĆ LINKU ORGANIZACJI WALCZĄCEJ Z ABORCJĄ

Google pozwany za dyskryminację chrześcijan

Google odpowie przed sądem za dyskryminację organizacji chrześcijańskich - informuje "Daily Telegraph". Doniesienie złożył brytyjski Christian Institute.
Organizacja poczuła się dyskryminowana, bo internetowy operator odmówił umieszczenia płatnego linka do stron Christian Institute, brytyjskiej organizacji występującej w obronie życia poczętego. Link miałby się znajdować w prawym górnym rogu ekranu, po wcześniejszym wpisaniu w wyszukiwarce słowa "abortion" (ang. aborcja).

Bojkot obcych mediów w Polsce - akcja!

12 kwietnia 2008 roku

http://aspiryna.salon24.pl/index.html

tekst roboczy tu:

aspiracje


I akcji zbierania podpisów pod protestem w sprawie bezczeszczenia flagi narodowej.

Link do strony, gdzie zbierane są podpisy pod apelem w obronie polskiej flagi.

http://www.w-obronie-flagi.polonews.pl/

Brak komentarzy: